Rumah > Produk > capacitors > filem Capacitors > B32529C0103K289
B32529C0103K289
B32529C0103K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYImej hanya untuk rujukan sahaja.
Lihat spesifikasi produk untuk butiran produk.
Beli B32529C0103K289 Dengan Keyakinan Dari Components-World.HK, Waranti 1 Tahun
Permintaan Sebutharga
Nombor Bahagian B32529C0103K289
Pengeluar EPCOS
Penerangan CAP FILM 10000PF 10% 63VDC RAD
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
In Stock 1421421 pcs
Rujukan Harga
(dalam dolar AS)
3200 pcs6400 pcs9600 pcs16000 pcs
32000 pcs80000 pcs160000 pcs
Mengemukakan Permintaan Sebut Harga pada kuantiti yang lebih besar daripada yang dipaparkan.
Kuantiti:
Jumlah:
Product parameter
Nombor Bahagian B32529C0103K289 Pengeluar EPCOS
Penerangan CAP FILM 10000PF 10% 63VDC RAD Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant