Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > F8025S12B-FSR
F8025S12B-FSR
F8025S12B-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYImej hanya untuk rujukan sahaja.
Lihat spesifikasi produk untuk butiran produk.
Beli F8025S12B-FSR Dengan Keyakinan Dari Components-World.HK, Waranti 1 Tahun
Permintaan Sebutharga
Nombor Bahagian F8025S12B-FSR
Pengeluar Mechatronics
Penerangan FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
In Stock 13054 pcs
Rujukan Harga
(dalam dolar AS)
100 pcs
Mengemukakan Permintaan Sebut Harga pada kuantiti yang lebih besar daripada yang dipaparkan.
Kuantiti:
Jumlah:
Product parameter
Nombor Bahagian F8025S12B-FSR Pengeluar Mechatronics
Penerangan FAN AXIAL 80X25MM 12VDC Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kategori Peminat, Pengurusan Thermal lebar 25.00mm
Berat 0.174 lb (78.93g) Julat voltan -
Voltan - Rated 12VDC penamatan 2 Wire Leads
Tekanan statik 0.050 in H2O (12.4 Pa) Saiz / Dimensi Square - 80mm L x 80mm H
Siri F8025 RPM 1500 RPM
Suhu Operasi - Noise 20.0 dB(A)
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited) Bahan - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Bahan - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Pengilang Standard Lead Time 13 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant Perlindungan Ingress -
ciri-ciri - Jenis Fan Tubeaxial
Rating Semasa 0.075A Jenis galas Ball