Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MASMLJ60A
MASMLJ60A
MASMLJ60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYImej hanya untuk rujukan sahaja.
Lihat spesifikasi produk untuk butiran produk.
Beli MASMLJ60A Dengan Keyakinan Dari Components-World.HK, Waranti 1 Tahun
Permintaan Sebutharga
Nombor Bahagian MASMLJ60A
Pengeluar Microsemi
Penerangan TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Status Status Percuma / Rosh Status Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
In Stock 11897 pcs
Rujukan Harga
(dalam dolar AS)
122 pcs
Mengemukakan Permintaan Sebut Harga pada kuantiti yang lebih besar daripada yang dipaparkan.
Kuantiti:
Jumlah:
Product parameter
Nombor Bahagian MASMLJ60A Pengeluar Microsemi
Penerangan TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Status Status Percuma / Rosh Status Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
kuantiti Tersedia 11897 pcs Lembaran data MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Kategori Perlindungan litar Voltan - Songsang Standoff (Typ) 60V
Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP 96.8V Voltan - Breakdown (Min) 66.7V
Saluran satu arah 1 Jenis Zener
Pembekal Peranti Pakej DO-214AB Siri Military, MIL-PRF-19500
Perlindungan Talian kuasa No Power - Pulse Peak 3000W (3kW)