Rumah > Produk > capacitors > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 250MXC1500MEFC35X50
250MXC1500MEFC35X50
OMRON AUTOMATION & SAFETYImej hanya untuk rujukan sahaja.
Lihat spesifikasi produk untuk butiran produk.
Beli 250MXC1500MEFC35X50 Dengan Keyakinan Dari Components-World.HK, Waranti 1 Tahun
Permintaan Sebutharga
Nombor Bahagian 250MXC1500MEFC35X50
Pengeluar Rubycon
Penerangan CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Status Status Percuma / Rosh Status Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
In Stock 14770 pcs
Rujukan Harga
(dalam dolar AS)
100 pcs
Mengemukakan Permintaan Sebut Harga pada kuantiti yang lebih besar daripada yang dipaparkan.
Kuantiti:
Jumlah:
Product parameter
Nombor Bahagian 250MXC1500MEFC35X50 Pengeluar Rubycon
Penerangan CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Status Status Percuma / Rosh Status Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
kuantiti Tersedia 14770 pcs Lembaran data Lead Forming Codes SpecMXC Series
Kategori capacitors Voltan - Rated 250V
Toleransi ±20% Permukaan Gunung Land Saiz -
Saiz / Dimensi 1.378" Dia (35.00mm) Siri MXC
Ripple Current @ Low Frequency 3A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.5A @ 10kHz
penilaian - polarisasi Polar
pembungkusan Bulk Pakej / Kes Radial, Can - Snap-In
Suhu Operasi -40°C ~ 105°C pemasangan Jenis Through Hole
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited) Pengilang Standard Lead Time 46 Weeks
Sepanjang Hayat @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Jarak 0.394" (10.00mm)
Status Status Percuma / Rosh Status Contains lead / RoHS non-compliant Tinggi - Duduk (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Siri rintangan Setaraf) - Penerangan terperinci 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kemuatan 1500µF aplikasi General Purpose