Rumah > Produk > perintang > Melalui Hole Perintang > RNF12FTC619R
RNF12FTC619R
RNF12FTC619R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImej hanya untuk rujukan sahaja.
Lihat spesifikasi produk untuk butiran produk.
Beli RNF12FTC619R Dengan Keyakinan Dari Components-World.HK, Waranti 1 Tahun
Permintaan Sebutharga
Nombor Bahagian RNF12FTC619R
Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 619 OHM 1/2W 1% AXIAL
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
In Stock 2110865 pcs
Rujukan Harga
(dalam dolar AS)
2500 pcs
Mengemukakan Permintaan Sebut Harga pada kuantiti yang lebih besar daripada yang dipaparkan.
Kuantiti:
Jumlah:
Product parameter
Nombor Bahagian RNF12FTC619R Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 619 OHM 1/2W 1% AXIAL Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
kuantiti Tersedia 2110865 pcs Lembaran data Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategori perintang Toleransi ±1%
suhu Pekali ±50ppm/°C Pembekal Peranti Pakej Axial
Saiz / Dimensi 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) Siri RNF
Mod panel 619 Ohms Kuasa (Watt) 0.5W, 1/2W
pembungkusan Tape & Reel (TR) Pakej / Kes Axial
Suhu Operasi -55°C ~ 155°C Bilangan Penamatan 2
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited) Pengilang Standard Lead Time 15 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant Tinggi - Duduk (Max) -
ciri-ciri Flame Retardant Coating, Safety Kadar kegagalan -
Penerangan terperinci 619 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film komposisi Metal Film