Rumah > Produk > perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14BAE2K61
RNF14BAE2K61
RNF14BAE2K61
OMRON AUTOMATION & SAFETYImej hanya untuk rujukan sahaja.
Lihat spesifikasi produk untuk butiran produk.
Beli RNF14BAE2K61 Dengan Keyakinan Dari Components-World.HK, Waranti 1 Tahun
Permintaan Sebutharga
Nombor Bahagian RNF14BAE2K61
Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 2.61K OHM 1/4W .1% AXIAL
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
In Stock 321090 pcs
Rujukan Harga
(dalam dolar AS)
2500 pcs
Mengemukakan Permintaan Sebut Harga pada kuantiti yang lebih besar daripada yang dipaparkan.
Kuantiti:
Jumlah:
Product parameter
Nombor Bahagian RNF14BAE2K61 Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 2.61K OHM 1/4W .1% AXIAL Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
kuantiti Tersedia 321090 pcs Lembaran data Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategori perintang Toleransi ±0.1%
suhu Pekali ±25ppm/°C Pembekal Peranti Pakej Axial
Saiz / Dimensi 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Siri RNF
Mod panel 2.61 kOhms Kuasa (Watt) 0.25W, 1/4W
pembungkusan Tape & Box (TB) Pakej / Kes Axial
Nama lain RN 1/4 T9 2.61K 0.1% T