SN74F240N
OMRON AUTOMATION & SAFETYImej hanya untuk rujukan sahaja.
Lihat spesifikasi produk untuk butiran produk.
Beli SN74F240N Dengan Keyakinan Dari Components-World.HK, Waranti 1 Tahun
Permintaan Sebutharga
Nombor Bahagian SN74F240N
Pengeluar N/A
Penerangan IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
In Stock 151448 pcs
Rujukan Harga
(dalam dolar AS)
1 pcs20 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Mengemukakan Permintaan Sebut Harga pada kuantiti yang lebih besar daripada yang dipaparkan.
Kuantiti:
Jumlah:
Product parameter
Nombor Bahagian SN74F240N Pengeluar N/A
Penerangan IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
kuantiti Tersedia 151448 pcs Lembaran data
Kategori Litar Bersepadu (IC) Voltan - Bekalan 4.5 V ~ 5.5 V
Pembekal Peranti Pakej 20-PDIP Siri 74F
pembungkusan Tube Pakej / Kes 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Jenis output 3-State Nama lain 296-3568-5
SN74F240NE4
SN74F240NE4-ND
Suhu Operasi 0°C ~ 70°C (TA) Bilangan Elements 2
Bilangan Bits per Element 4 pemasangan Jenis Through Hole
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited) Pengilang Standard Lead Time 6 Weeks
Jenis Logik Buffer, Inverting Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
Semasa - Output tinggi, rendah 15mA, 64mA Nombor Bahagian Asas 74F240