SN74F241DWR
OMRON AUTOMATION & SAFETYImej hanya untuk rujukan sahaja.
Lihat spesifikasi produk untuk butiran produk.
Beli SN74F241DWR Dengan Keyakinan Dari Components-World.HK, Waranti 1 Tahun
Permintaan Sebutharga
Nombor Bahagian SN74F241DWR
Pengeluar N/A
Penerangan IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
In Stock 4623 pcs
Rujukan Harga
(dalam dolar AS)
Get a quote
Mengemukakan Permintaan Sebut Harga pada kuantiti yang lebih besar daripada yang dipaparkan.
Kuantiti:
Jumlah:
Product parameter
Nombor Bahagian SN74F241DWR Pengeluar N/A
Penerangan IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
kuantiti Tersedia 4623 pcs Lembaran data
Kategori Litar Bersepadu (IC) Voltan - Bekalan 4.5 V ~ 5.5 V
Pembekal Peranti Pakej 20-SOIC Siri 74F
pembungkusan Tape & Reel (TR) Pakej / Kes 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Jenis output 3-State Nama lain 296-3569-2
Suhu Operasi 0°C ~ 70°C (TA) Bilangan Elements 2
Bilangan Bits per Element 4 pemasangan Jenis Surface Mount
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited) Jenis Logik Buffer, Non-Inverting
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant Jenis Input -
Penerangan terperinci Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Semasa - Output tinggi, rendah 15mA, 64mA